Wouter Coppens, Manager TMS Business Analysts bij H.Essers. Wouter ontwikkelt samen met zijn team de systemen voor de H.Essers transport organisatie. Zelf stuurt hij een team met 11 mensen aan. De overkoepelende IT-afdeling telt meer dan 120 mensen.

“Als Business Analysten team fungeren we als katalysator tussen onze operationele diensten en ontwikkelaars. Door onze IT ontwikkelingen in-house te doen kunnen we zeer sterk inspelen op de bedrijfsstrategie. Zo zijn we op dit moment volop bezig met het ontwikkelen van nieuwe systemen om in de toekomst nog meer te kunnen inzetten op hoogwaardige, duurzame en synchromodale transportoplossingen. En dit steeds met een grote klantenfocus.”

“De sterke groei van de firma zorgt ervoor dat ook bij onze IT afdeling heel wat uitdagingen op de plank liggen. We zijn dan ook voortdurend op zoek naar nieuw talent om onze afdeling te versterken. Zo zoeken we alleen al binnen ons team dit jaar nog 3 nieuwe collega’s.”

Wouter Coppens – H.Essers

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.